CD214L-T15ALF פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 6,928
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 14,847
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
24.4V מלחץ 123A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB
CD214L-T15ALF
מק"ט מוצר של DigiKey
CD214L-T15ALF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CD214L-T15ALF
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CD214L-T15ALF דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
123A
יצרן
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V