5.0SMDJ15A-T7 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 3,000
גיליון נתונים
דומים
YAGEO
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
YAGEO
קיים במלאי: 480
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Microchip Technology
Comchip Technology
Comchip Technology
24.4V מלחץ 205A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
5.0SMDJ15A-T7
מק"ט מוצר של DigiKey
5.0SMDJ15A-T7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5.0SMDJ15A-T7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5.0SMDJ15A-T7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5.0SMDJ15A-T7
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
5.0SMDJ15A-T7 דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
205A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
כן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V