CDNBS08-SLVU2.8-4
מק"ט מוצר של DigiKey
CDNBS08-SLVU2.8-4TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CDNBS08-SLVU2.8-4CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CDNBS08-SLVU2.8-4DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDNBS08-SLVU2.8-4
תיאור
TVS DIODE 2.8VWM 21VC 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
21V מלחץ30A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CDNBS08-SLVU2.8-4 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
600W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
Ethernet
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
6pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
4
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
2.8V (מקס')
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח - פריצה (מינ')
3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
21V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
30A (8/20µs)