SLVU2.8-4.TBT
מק"ט מוצר של DigiKey
SLVU2.8-4TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SLVU2.8-4CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SLVU2.8-4DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SLVU2.8-4.TBT
תיאור
TVS DIODE 2.8VWM 15VC 8-SO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15V מלחץ24A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎8-SO‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SLVU2.8-4.TBT דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
24A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
5pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
4
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
2.8V (מקס')
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח - פריצה (מינ')
3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
15V