CDNBS08-SRDA3.3-4
מק"ט מוצר של DigiKey
CDNBS08-SRDA3.3-4TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CDNBS08-SRDA3.3-4CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CDNBS08-SRDA3.3-4DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDNBS08-SRDA3.3-4
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 10.9VC 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10.9V מלחץ43A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CDNBS08-SRDA3.3-4 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
500W
יצרן
הגנת קווי כוח
כן
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
Ethernet
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
15pF ב-1MHz
סוג
היגוי (פס-לפס)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
4
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח - פריצה (מינ')
4V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
10.9V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
43A (8/20µs)