SRDA3.3-4BTG
מק"ט מוצר של DigiKey
F6280TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F6280CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F6280DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRDA3.3-4BTG
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 17.7VC 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
17.7V (טיפוסי) מלחץ30A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRDA3.3-4BTG דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
17.7V (טיפוסי)
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
30A (8/20µs)
סדרה
הספק - מתקף שיא
600W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
כן
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
היגוי (פס-לפס)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
4
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח - פריצה (מינ')
3.5V