CDSOT23-T15C | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 15VWM 30VC SOT23-3 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 30V מלחץ17A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CDSOT23-T15C דגמים |
קטגוריה | הספק - מתקף שיא 500W |
יצרן | הגנת קווי כוח כן |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים שימוש כללי |
סטטוס החלק פעיל | קיבוליות @ תדר 60pF ב-1MHz |
סוג זנר (Zener) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
ערוצים דו-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 15V | מארז / תיבה TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
מתח - פריצה (מינ') 16.7V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 30V | מספר מוצר בסיס |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 17A (8/20µs) |