CDSOT23-T15C אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 5
גיליון נתונים
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 2,964
גיליון נתונים
30V מלחץ 17A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CDSOT23-T15C
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CDSOT23-T15CTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-CDSOT23-T15CCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-CDSOT23-T15CDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDSOT23-T15C
תיאור
TVS DIODE 15VWM 30VC SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CDSOT23-T15C דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
500W
יצרן
הגנת קווי כוח
כן
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
60pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
30V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
17A (8/20µs)