CDSOT236-T15 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 31
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 3,890
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 11
onsemi
Semtech Corporation
onsemi
34.6V מלחץ 10A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-6
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CDSOT236-T15
מק"ט מוצר של DigiKey
CDSOT236-T15-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDSOT236-T15
תיאור
TVS DIODE 15VWM 34.6VC SOT23-6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CDSOT236-T15 דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
10A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
350W
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
4
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
34.6V