CM322522-100JL
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CM322522-100JLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-CM322522-100JLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-CM322522-100JLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CM322522-100JL
תיאור
FIXED IND 10UH 140MA 2.1 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 140 mA ‎2.1Ohm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
CM322522-100JL דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎2.1Ohm מקס'
יצרן
Q @ תדר
30 ב-2.52MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
36MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
2.52 MHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±5%