NLV32T-100J-PF
מק"ט מוצר של DigiKey
445-1523-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-1523-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-1523-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NLV32T-100J-PF
תיאור
FIXED IND 10UH 150MA 2.1 OHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 150 mA ‎2.1Ohm מקס' 1210 (3225 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NLV32T-100J-PF דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎2.1Ohm מקס'
יצרן
Q @ תדר
30 ב-2.52MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
30MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תדר השראות - בדיקה
2.52 MHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
1210
טולרנס
±5%