CR0603AFX-49R9ELF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Stackpole Electronics Inc
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Stackpole Electronics Inc
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
KOA Speer Electronics, Inc.
49.9 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CR0603AFX-49R9ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CR0603AFX-49R9ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CR0603AFX-49R9ELF
תיאור
RESA 0603 49R9 1% 100MW TC100
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C