RGC0603FTC49R9 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
YAGEO
קיים במלאי: 1,964
גיליון נתונים
49.9 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RGC0603FTC49R9
מק"ט מוצר של DigiKey
RGC0603FTC49R9-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RGC0603FTC49R9
תיאור
RES 49.9 OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RGC0603FTC49R9 דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C