CRF2512-JZ-R001ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CRF2512-JZ-R001ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-CRF2512-JZ-R001ELFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-CRF2512-JZ-R001ELFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRF2512-JZ-R001ELF
תיאור
RES 0.001 OHM 5% 2W 2512
תיאור מפורט
1 mOhms ±5% 2W נגד שבב 2512 (6332 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות אלמנט מתכת
מודלים EDA/CAD
CRF2512-JZ-R001ELF דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 170°C