MF-MSMF050/30X-2
מק"ט מוצר של DigiKey
118-MF-MSMF050/30X-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-MF-MSMF050/30X-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-MF-MSMF050/30X-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-MSMF050/30X-2
תיאור
PTC RESETTABLE 0.5A 30V SMD 1812
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 500 mA Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MF-MSMF050/30X-2 דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
150 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
1.3 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
מתח - מקס'
30V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
500 mA
גודל / מידה
אורך 0.181‏ אינץ' x‏ רוחב 0.128‏ אינץ' (4.60 מ"מ x‏ 3.24‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
1 A
עובי (מרבי)
0.033‏ אינץ' (0.85‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A