MF-MSMF075/24-2
מק"ט מוצר של DigiKey
MF-MSMF075/24-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MF-MSMF075/24-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MF-MSMF075/24-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-MSMF075/24-2
תיאור
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 24V 750 mA Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MF-MSMF075/24-2 דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
110 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
450 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מתח - מקס'
24V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
750 mA
גודל / מידה
אורך 0.179‏ אינץ' x‏ רוחב 0.128‏ אינץ' (4.55 מ"מ x‏ 3.24‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
1.5 A
עובי (מרבי)
0.033‏ אינץ' (0.85‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A