MF-MSMF075/24-2 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 24V 750 mA Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | MF-MSMF075/24-2 דגמים |
קטגוריה | התנגדות - התחלתית (Ri) (Min) 110 mOhms |
יצרן Bourns Inc. | התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס') 450 mOhms |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סוג פולימרי | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - מקס' 24V | מארז / תיבה 1812 (4532 מטרי), קעור |
זרם - החזקה (Ih) (מקס') 750 mA | גודל / מידה אורך 0.179 אינץ' x רוחב 0.128 אינץ' (4.55 מ"מ x 3.24 מ"מ) |
זרם - ניתוק (It) 1.5 A | עובי (מרבי) 0.033 אינץ' (0.85 מ"מ) |
זרם - מקס' 40 A | סוכנות הרשאות cURus, TUV |