MF-R300-2-14
מק"ט מוצר של DigiKey
118-MF-R300-2-14TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-MF-R300-2-14CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-R300-2-14
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 3 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
20 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
80 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
מתח - מקס'
30V
גובה - מקובע (מרבי)
0.720‏ אינץ' (18.30‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
3 A
ריווח מוליכים
0.201‏ אינץ' (5.10‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
6 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
40 A