MF-R300-2-14 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 3 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | התנגדות - התחלתית (Ri) (Min) 20 mOhms |
יצרן Bourns Inc. | התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס') 80 mOhms |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | סוג ההרכבה חור מעבר |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה רדיאלי, דיסק |
סוג פולימרי | גודל / מידה אורך 0.472 אינץ' x רוחב 0.118 אינץ' (12.00 מ"מ x 3.00 מ"מ) |
מתח - מקס' 30V | גובה - מקובע (מרבי) 0.720 אינץ' (18.30 מ"מ) |
זרם - החזקה (Ih) (מקס') 3 A | ריווח מוליכים 0.201 אינץ' (5.10 מ"מ) |
זרם - ניתוק (It) 6 A | סוכנות הרשאות cURus, TUV |
זרם - מקס' 40 A | מספר מוצר בסיס |