MF-RHT200/32-2 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | PTC RESET FUSE 32V 2A RADIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 32V 2 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | התנגדות - התחלתית (Ri) (Min) 45 mOhms |
יצרן Bourns Inc. | התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס') 110 mOhms |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | דירוג לרכב |
סטטוס החלק פעיל | הרשאה AEC-Q200 |
סוג פולימרי | סוג ההרכבה חור מעבר |
מתח - מקס' 32V | מארז / תיבה רדיאלי, דיסק |
זרם - החזקה (Ih) (מקס') 2 A | גודל / מידה קוטר 0.118 אינץ' x עומק 0.551 אינץ' (3.00 מ"מ x 14.00 מ"מ) |
זרם - ניתוק (It) 3.8 A | גובה - מקובע (מרבי) 0.551 אינץ' (14.00 מ"מ) |
זרם - מקס' 50 A | ריווח מוליכים 0.201 אינץ' (5.10 מ"מ) |