B57236S0500M051
מק"ט מוצר של DigiKey
495-B57236S0500M051TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
495-B57236S0500M051CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B57236S0500M051
תיאור
ICL 50 OHM 20% 1.9A 11.5MM
תיאור מפורט
מגבלי זרם הפעלה 50 Ohms ±20% 1.9 A 0.453‏ אינץ' (11.50‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
B57236S0500M051 דגמים
קטגוריה
טולרנס
±20%
זרם - מצב יציב, מקס'
1.9 A
סדרה
R @ זרם
594 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
קוטר
0.453‏ אינץ' (11.50‏ מ"מ)
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
R @ 25°C
50 Ohms