MF-RHT200/32-2
מק"ט מוצר של DigiKey
118-MF-RHT200/32-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-MF-RHT200/32-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-RHT200/32-2
תיאור
PTC RESET FUSE 32V 2A RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 32V 2 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
45 mOhms
יצרן
Bourns Inc.
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
110 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
סוג
פולימרי
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - מקס'
32V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
2 A
גודל / מידה
קוטר 0.118‏ אינץ' x‏ עומק 0.551‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ x‏ 14.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
3.8 A
גובה - מקובע (מרבי)
0.551‏ אינץ' (14.00‏ מ"מ)
זרם - מקס'
50 A