MF-RX185/72-2
מק"ט מוצר של DigiKey
118-MF-RX185/72-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-MF-RX185/72-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-RX185/72-2
תיאור
PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 72V 1.85 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MF-RX185/72-2 דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
80 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
190 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
גודל / מידה
אורך 0.701‏ אינץ' x‏ רוחב 0.122‏ אינץ' (17.80 מ"מ x‏ 3.10‏ מ"מ)
מתח - מקס'
72V
גובה - מקובע (מרבי)
0.902‏ אינץ' (22.90‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.85 A
ריווח מוליכים
0.201‏ אינץ' (5.10‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
3.7 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
40 A