MF-SM013/250V-0
מק"ט מוצר של DigiKey
118-MF-SM013/250V-0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-SM013/250V-0
תיאור
PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס (60V (250V Int 130 mA Ih הרכבה משטחית 2-SMD
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MF-SM013/250V-0 דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
4 Ohms
יצרן
Bourns Inc.
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
16 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
בתפזורת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
2-SMD
סוג
פולימרי
גודל / מידה
אורך 0.350‏ אינץ' x‏ רוחב 0.283‏ אינץ' (8.90 מ"מ x‏ 7.20‏ מ"מ)
מתח - מקס'
(60V (250V Int
עובי (מרבי)
0.402‏ אינץ' (10.20‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
130 mA
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
3 A