MF-SM075/60-2
מק"ט מוצר של DigiKey
MF-SM075/60-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MF-SM075/60-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MF-SM075/60-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-SM075/60-2
תיאור
PTC RESET FUSE 60V 750MA 2SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 750 mA Ih הרכבה משטחית 2-SMD
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MF-SM075/60-2 דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
230 mOhms
יצרן
Bourns Inc.
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
1 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
סוג
פולימרי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - מקס'
60V
מארז‏ / תיבה
2-SMD
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
750 mA
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.214‏ אינץ' (7.31 מ"מ x‏ 5.44‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
1.5 A
עובי (מרבי)
0.125‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ)
זרם - מקס'
10 A