MF-USMF010-2
מק"ט מוצר של DigiKey
MF-USMF010-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MF-USMF010-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MF-USMF010-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-USMF010-2
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 100 mA Ih הרכבה משטחית 1210‏ (3225 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MF-USMF010-2 דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
800 mOhms
יצרן
Bourns Inc.
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
15 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
סוג
פולימרי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - מקס'
30V
מארז‏ / תיבה
1210‏ (3225 מטרי), קעור
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
100 mA
גודל / מידה
אורך 0.127‏ אינץ' x‏ רוחב 0.102‏ אינץ' (3.22 מ"מ x‏ 2.58‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
300 mA
עובי (מרבי)
0.033‏ אינץ' (0.85‏ מ"מ)
זרם - מקס'
10 A