PIC16LF19197T-I/PT
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC16LF19197T-I/PTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PIC16LF19197T-I/PTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PIC16LF19197T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC16LF19197T-I/PT
תיאור
IC MCU 8BIT 56KB FLASH 64TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 16F רכיבים משובצים IC 8-bit 32MHz ‎56KB (32K x14)‎ FLASH ‎64-TQFP (10×10)‎
גודל EEPROM
‎256 × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
‎4K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 45x12b; D/A 1x5b
סוג מתנד
פנימי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz