MH1608-600Y
מק"ט מוצר של DigiKey
MH1608-600YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MH1608-600YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MH1608-600YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MH1608-600Y
תיאור
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
60 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 3A 40mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MH1608-600Y דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
3A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
40mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 100 MHz