MH1608-601Y
מק"ט מוצר של DigiKey
MH1608-601YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MH1608-601YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MH1608-601YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MH1608-601Y
תיאור
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 4LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
600 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1A 200 MOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MH1608-601Y דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
200 MOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz