BBHV00160808601Y00
מק"ט מוצר של DigiKey
553-BBHV00160808601Y00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-BBHV00160808601Y00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-BBHV00160808601Y00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BBHV00160808601Y00
תיאור
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
600 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 2A 100mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BBHV00160808601Y00 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2A
יצרן
Pulse Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
100mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz