MH1608-800Y | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 80 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 3A 40mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | MH1608-800Y דגמים |
קטגוריה | דירוג זרם (מקס') 3A |
יצרן Bourns Inc. | התנגדות DC (DCR) (מקס') 40mOhm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
עכבה @ תדר 80 Ohms @ 100 MHz | מספר מוצר בסיס |