MH2029-101Y
מק"ט מוצר של DigiKey
MH2029-101YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MH2029-101YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MH2029-101YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MH2029-101Y
תיאור
FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 2A 100mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MH2029-101Y דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2A
יצרן
Bourns Inc.
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
100mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קווי כוח, אותות
גובה (מקס')
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
100 Ohms @ 100 MHz