BBUP00201209101Y00
מק"ט מוצר של DigiKey
553-BBUP00201209101Y00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-BBUP00201209101Y00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-BBUP00201209101Y00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BBUP00201209101Y00
תיאור
FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN
תיאור מפורט
100 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 5A 20mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
5A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
20mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
גובה (מקס')
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
100 Ohms @ 100 MHz