PDB12-H4301-503BF
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PDB12-H4301-503BF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB12-H4301-503BF
תיאור
POT 50K OHM 0.08W CARBON LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50k Ohm 1 סעפות לינארי חור מעבר פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.08W פיני PC, נועלי לוח
קטגוריה
מספר קבצים
1
יצרן
Bourns Inc.
סוג כוונון
כוונון עילי
סדרה
סיבוב
300°
אריזה
מגש
חומר התנגדותי
פחמן
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
פיני PC, נועלי לוח
התנגדות (Ohms)
50k
סוג מפעיל (Actuator)
משוטח
טולרנס
±20%
אורך מפעיל (Actuator)
1.181‏ אינץ' (30.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.08W
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
מתג מובנה
ללא
סוג ההרכבה
חור מעבר
מספר הסיבובים
1.0
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.504"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.488"‎‏ (12.80 מ"מ ×‏ 12.40 מ"מ)‎