PDB181-K420F-503A3
PDB181-K420F-503A3
PDB181-K420F-503A3
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PDB181-K420F-503A3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB181-K420F-503A3
תיאור
POT 50K OHM 1/10W CARBON LOG
תיאור מפורט
50k Ohm 1 סעפות לוגריתמי חור מעבר פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.1W, 1/10W פיני PC
קטגוריה
מספר קבצים
1
סוג כוונון
כוונון צידי
אריזה
מגש
תצורת הסיומת
פיני PC
התנגדות (Ohms)
50k
סוג מפעיל (Actuator)
משוטח
טולרנס
±20%
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.1W, 1/10W