PDB181-E425K-103B
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PDB181-E425K-103B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB181-E425K-103B
תיאור
POT 10K OHM 1/5W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
10k Ohm 1 סעפות לינארי חור מעבר פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.2W, 1/5W נעל הלחמה
קטגוריה
מספר קבצים
1
סוג כוונון
מוגדר משתמש
אריזה
מגש
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
התנגדות (Ohms)
10k
טולרנס
±20%
אורך מפעיל (Actuator)
0.984‏ אינץ' (25.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.2W, 1/5W