PDB181-K425K-103B אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Vishay Sfernice
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
10k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.2W, 1/5W פיני PC
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PDB181-K425K-103B
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PDB181-K425K-103B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB181-K425K-103B
תיאור
POT 10K OHM 1/5W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון צידי
אריזה
מגש
תצורת הסיומת
פיני PC
התנגדות (Ohms)
10k
אורך מפעיל (Actuator)
0.984‏ אינץ' (25.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
הספק (Watts)
0.2W, 1/5W