P11S1Q0FHKX10103MA
מק"ט מוצר של DigiKey
716-P11S1Q0FHKX10103MA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P11S1Q0FHKX10103MA
תיאור
POT 10K OHM 1W CERMET LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר 1.0 סיבוב Cermet 1W פיני PC
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון צידי
יצרן
Vishay Sfernice
מקדם טמפרטורה
±500ppm/°C
סדרה
סיבוב
300°
אריזה
תיבה
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
פיני PC
התנגדות (Ohms)
10k
סוג מפעיל (Actuator)
מחורץ
טולרנס
±20%
אורך מפעיל (Actuator)
0.748‏ אינץ' (19.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
1W