PDB182-GTR01-504A2
PDB182-GTR01-504A2
PDB182-GTR01-504A2
מק"ט מוצר של DigiKey
PDB182-GTR01-504A2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB182-GTR01-504A2
תיאור
POT 500K OHM 0.06W CARBON LOG
תיאור מפורט
500k Ohm 2 סעפות לוגריתמי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.06W נעל הלחמה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PDB182-GTR01-504A2 דגמים
קטגוריה
סוג כוונון
מוגדר משתמש
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
התנגדות (Ohms)
500k
אורך מפעיל (Actuator)
0.748‏ אינץ' (19.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.06W