PDB241-E420K-504A2
PDB241-E420K-504A2
PDB241-E420K-504A2
מק"ט מוצר של DigiKey
PDB241-E420K-504A2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB241-E420K-504A2
תיאור
POT 500K OHM 1/4W CARBON LOG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500k Ohm 1 סעפות לוגריתמי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1 סיבוב פחמן 0.25W, 1/4W נעל הלחמה
קטגוריה
סוג כוונון
מוגדר משתמש
יצרן
Bourns Inc.
סיבוב
300°
סדרה
חומר התנגדותי
פחמן
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
סטטוס החלק
פעיל
סוג מפעיל (Actuator)
משוננים ומחורצים
התנגדות (Ohms)
500k
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W