PDB182-K215K-503B1
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PDB182-K215K-503B1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB182-K215K-503B1
תיאור
POT 50K OHM 1/8W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
50k Ohm 2 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר מעצור 1.0 סיבוב פחמן 0.125W, 1/8W פיני PC
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון צידי
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
פיני PC
התנגדות (Ohms)
50k
אורך מפעיל (Actuator)
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.125W, 1/8W