PDB182-K215K-503B
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PDB182-K215K-503B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB182-K215K-503B
תיאור
POT 50K OHM 1/8W CARBON LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50k Ohm 2 סעפות לינארי חור מעבר פוטנציומטר 1.0 סיבוב פחמן 0.125W, 1/8W פיני PC
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון צידי
יצרן
Bourns Inc.
סיבוב
300°
סדרה
חומר התנגדותי
פחמן
אריזה
מגש
תצורת הסיומת
פיני PC
סטטוס החלק
פעיל
סוג מפעיל (Actuator)
משוננים ומחורצים
התנגדות (Ohms)
50k
אורך מפעיל (Actuator)
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.125W, 1/8W