PDB182-K420K-504A
PDB182-K420K-504A
PDB182-K420K-504A
מק"ט מוצר של DigiKey
PDB182-K420K-504A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB182-K420K-504A
תיאור
POT 500K OHM 0.06W CARBON LOG
תיאור מפורט
500k Ohm 2 סעפות לוגריתמי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.06W פיני PC
אריזה
בתפזורת
התנגדות (Ohms)
500k
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.06W