PDB182-K420K-504B
PDB182-K420K-504B
PDB182-K420K-504B
מק"ט מוצר של DigiKey
PDB182-K420K-504B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB182-K420K-504B
תיאור
POT 500K OHM 1/8W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
500k Ohm 2 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.125W, 1/8W פיני PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PDB182-K420K-504B דגמים
אריזה
בתפזורת
התנגדות (Ohms)
500k
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.125W, 1/8W