PDB182-K425K-503A
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PDB182-K425K-503A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB182-K425K-503A
תיאור
POT 50K OHM 0.06W CARBON LOG
תיאור מפורט
50k Ohm 2 סעפות לוגריתמי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.06W פיני PC
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון צידי
אריזה
מגש
תצורת הסיומת
פיני PC
התנגדות (Ohms)
50k
אורך מפעיל (Actuator)
0.984‏ אינץ' (25.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.06W