PDB241-E420K-504B0
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PDB241-E420K-504B0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB241-E420K-504B0
תיאור
POT 500K OHM 1/2W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
500k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.5W, 1/2W נעל הלחמה
אריזה
בתפזורת
התנגדות (Ohms)
500k
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W