PDB241-GTR03-504B0
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PDB241-GTR03-504B0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB241-GTR03-504B0
תיאור
POT 500K OHM 1/4W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
500k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.25W, 1/4W נעל הלחמה
אריזה
מגש
התנגדות (Ohms)
500k
אורך מפעיל (Actuator)
1.083‏ אינץ' (27.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W