PSL01-1082A-103B1
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PSL01-1082A-103B1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSL01-1082A-103B1
תיאור
SLIDE POT 10K OHM 0.5W TOP 100MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 37
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms 0.5W, 1/2W הרכבה בשלדה פוטנציומטרי גררה (Slide) ראש סוג כוונון
קטגוריה
טולרנס
±20%
יצרן
Bourns Inc.
סוג כוונון
ראש
סדרה
סוג Fader
מנוע
אריזה
מגש
תחום מהלך
100 מ"מ
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
התנגדות
10 kOhms
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W