PTB0143-2010BPB103
מק"ט מוצר של DigiKey
PTB0143-2010BPB103-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTB0143-2010BPB103
תיאור
SLIDE POT 10K OHM 0.5W TOP 100MM
תיאור מפורט
10 kOhms 0.5W, 1/2W חור מעבר פוטנציומטרי גררה (Slide) ראש סוג כוונון
מודלים EDA/CAD
PTB0143-2010BPB103 דגמים
טולרנס
±20%
סוג Fader
סטנדרטי
אריזה
מגש
תחום מהלך
100 מ"מ
התנגדות
10 kOhms
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W