PTA3043-2010CIA502
מק"ט מוצר של DigiKey
PTA3043-2010CIA502-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTA3043-2010CIA502
תיאור
SLIDE POT 5K OHM 0.1W TOP 30MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5 kOhms 0.1W, 1/10W חור מעבר פוטנציומטרי גררה (Slide) ראש סוג כוונון
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTA3043-2010CIA502 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
טולרנס
±20%
יצרן
Bourns Inc.
סוג כוונון
ראש
סדרה
סוג Fader
סטנדרטי
אריזה
מגש
תחום מהלך
30 מ"מ
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
התנגדות
5 kOhms
סוג ההרכבה
חור מעבר
הספק (Watts)
0.1W, 1/10W